Головна> Послуги пультової охорони> Охорона і сигналізація банківських установ

Охорона і сигналізація банківських установ

Банк – це об’єкт, особливо вразливий до активності шахраїв. Користуючись чергами і напруженою обстановкою, кишенькові злодії полюють за гаманцями, гаджетами та іншим майном відвідувачів і співробітників. Шахраї намагаються отримувати готівку з банкоматів, які знаходяться всередині банківської установи або поруч з будівлею. Навідники передають грабіжникам інформацію про відвідувачів, які отримують на руки великі суми грошей. Крім того, грабіжники можуть спробувати пограбувати приміщення в неробочий час – вночі або у вихідний.

Професійна охорона і сигналізація в банківських установах дозволяє зберегти майно і гарантувати безпеку. Сучасне обладнання допомагає контролювати ситуацію. Охоронна сигналізація дозволяє відділу внутрішньої безпеки забезпечувати недоторканність майна і коштів.

«Центр технічної безпеки» має майже 20-річний досвід роботи і штат грамотних фахівців. Після звернення до нас, банківські установи отримують комплекс послуг для ефективної охорони. Наші фахівці стежать за обстановкою і швидко реагують на небезпеку.

Охорона і сигналізація банківських установ передбачає такі послуги:

  • Безкоштовна персональна консультація. Наші співробітники підберуть індивідуальне рішення і нададуть вичерпні відповіді на питання по заявці. Необхідно тільки заповнити просту форму зворотного зв’язку.
  • Монтаж і обслуговування обладнання. Ми налаштуємо датчики та інші пристрої. Простежимо за їх справною роботою.
  • Дистанційне спостереження. Якщо наші співробітники не знаходяться біля відділення банку, це не є причиною виникнення небезпеки. Отримавши сигнал тривоги, вони виїдуть на об’єкт і ліквідують небезпеку за лічені хвилини.

«Центр технічної безпеки» стежить за станом сигналізації та іншого обладнання. Це дозволяє гарантувати збереження майна банку і спокій його відвідувачів.

Вартість послуги: 3780 грн/міс

Заповніть форму