Головна> Послуги пультової охорони> Охорона і сигналізація для будинків

Охорона і сигналізація для будинків

Кожен приватний котедж або квартира в багатоповерховому будинку може стати об’єктом нападу грабіжників. У групі підвищеного ризику знаходяться пенсіонери і власники житла, які приїжджають туди на обмежений термін (наприклад, переїжджають на дачу тільки влітку). Охорона і сигналізація для будинків – це робота на випередження. Дані послуги дозволяють попередити дії зловмисників і зупинити недоброзичливців, якщо вони захочуть забрати майно.

Раніше до послуг охоронних фірм вдавалися тільки бізнесмени і знаменитості. Перші хотіли вберегти великі суми від крадіжки, інші – захистити себе і близьких від підвищеної уваги журналістів. Але на сьогодні послуги охоронних фірм замовляють незалежно від сфери зайнятості, достатку і способу життя. Охорона і сигналізація для будинків дозволяє тримати під контролем недоторканність майна, викликати групу швидкого реагування і перешкоджати діям злочинців.

Склад пультової сигналізації для будинку:

  • датчики;
  • пристрої для передачі сигналу;
  • клавіатура;
  • приймально-контрольний прилад (ППК).

Дротові або бездротові датчики – це електронні пристрої, які реагують на сторонні рухи, розбите скло та інші спроби проникнення в будинок під час відсутності господарів. Можна налаштувати їх таким чином, щоб не передавався сигнал про переміщення об’єктів вагою до 35 кг. Ця опція необхідна, якщо в будинку живуть маленькі діти або домашні тварини. Коли GSM канал передає сигнал тривоги, оператор охоронної фірми викликає групу швидкого реагування на об’єкт для ліквідації небезпеки, затримання злочинців та збереження майна.

Переваги сигналізації для будинку:

  • житло знаходиться під цілодобовою охороною професіоналів;
  • немає необхідності турбуватися про майно, перебуваючи у відрядженні або подорожі;
  • надання матеріальної компенсації, якщо співробітники охоронної фірми зазнали невдачі.

Вибираючи професіоналів, потрібно враховувати вартість охоронних послуг, час прибуття групи реагування, рівень підготовки фахівців і розмір компенсації, якщо вони не впоралися з роботою. Ці критерії дозволяють отримати якісні послуги і не боятися за майно.

Охорона і сигналізація для будинку – це сучасні засоби захисту володінь від проникнення і крадіжки. Замовлення даних послуг передбачає можливість встановлення додаткових пристроїв, наприклад, датчиків задимлення або затоплення.

Вартість послуги: 3780 грн/міс

Заповніть форму