Головна> Послуги пультової охорони> Охорона і сигналізація для нотаріусів

Охорона і сигналізація для нотаріусів

Нотаріус (лат. Notarius – писар, секретар) – особа, спеціально уповноважена на вчинення нотаріальних дій, серед яких засвідчення вірності копій документів і виписок з них, засвідчення справжності підпису на документах, засвідчення вірності перекладу документів з однієї мови на іншу, а також деякі інші дії, норми яких відрізняються один від одного в різних країнах. Відповідно до чинного законодавства є певні вимоги до нотаріусів.

Робоче місце (контора) має відповідати таким умовам:

  • забезпечувати дотримання нотаріальної таємниці;
  • давати можливість кожному приватному нотаріусу, який здійснює нотаріальну діяльність, одночасно та незалежно від іншого приватного нотаріуса здійснювати нотаріальну діяльність;
  • бути захищеним від несанкціонованого проникнення;
  • бути забезпеченим сейфом для зберігання печаток, штампів, металевою шафою для зберігання архіву нотаріуса;
  • кількість кімнат в приміщенні, де знаходиться робоче місце (контора) приватного нотаріуса, не може бути менше, ніж кількість приватних нотаріусів, які здійснюють нотаріальну діяльність у його межах;
  • бути пристосованим для роботи технічного персоналу з документами у відокремленій від нотаріуса кімнаті.

Фахівці компанії «Центр технічної безпеки» допоможуть підібрати оптимальний комплект апаратури охоронної та пожежної сигналізації, розділити сигналізацію на незалежні області охорони з різними кодами для офісів, в яких працює кілька нотаріусів.

При розташуванні офісу нотаріуса в житловому фонді, наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант установки автоматичної пожежної сигналізації, який буде відповідати вимогам як для житлових будинків, так і для робочих місць нотаріусів.
Охоронна фірма «ЦТБ» також пропонує комплексні пропозиції з наданням в користування приймально-контрольної апаратури охоронно-пожежної сигналізації (без необхідності її купувати). Єдиний канал зв’язку для виведення сигналу тривоги для обох сигналізацій значно здешевлює розмір щомісячної плати за моніторинг і обслуговування систем безпеки.

Вартість послуги: 3780 грн/міс

Заповніть форму