Головна> Послуги пультової охорони> Об'єктове обладнання

Об’єктове обладнання

Об’єктове обладнання – це приймально-контрольні прилади (ПКП) і мобільні модулі індикації та управління (МІУ), призначені для прийому повідомлень від охоронних та пожежних сповіщувачів різного типу, збору, обробки і передачі цих даних в певному виді (протоколі) на пульт охоронного спостереження або особисто користувачу.

Основні типи об’єктового обладнання:

Лунь-19
Лунь-19

Працюємо з усіма приладами серії Лунь, наприклад коротка інформація про прилад "Лунь-19". Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний «Лунь-19» призначений для контролю стану шлейфів охоронної сигналізації, контролю стану радіосповіщувачі (як охоронних, так і пожежних), а також управління світловими і / або звуковими сповіщувачами і передачі сповіщень на пульт централізованого спостереження (ПЦС ) технології бездротового з'єднання GSM «Орлан» та / або на мобільні телефони користувачів.
ППКОП «Лунь-19» розміщений в корпусі разом з блоком живлення і акумулятором, кольоровим екраном, реагує на дотики. Прилад має вбудований звуковий оповіщувач (сирену), тримач для двох SIM-карт, GSM / GPRS модем і Ethernet-комунікатор для зв'язку з ПЦС.
У мережі GSM передача подій може здійснюватися по каналах: GPRS, CSD / Voice на ПЦС або за допомогою коротких текстових повідомлень (SMS) на мобільні телефони користувачів (автономний режим роботи - без ПЦС).
ППКОП має можливість підключення модуля радіоприймача для роботи з радіодатчиком РІЕЛТІ, Visonic, Crow, Jablotron. Крім того, передбачена можливість використання модуля Wi-Fi для бездротового з'єднання з ПЦС через мережу Інтернет.

ТІРАС-4П.1
ТІРАС-4П.1

Працюємо з усіма приладами серії Тірас, наприклад коротка інформація про прилад "ТІРАС-4П.1". Прилад пожежної сигналізації з вбудованим GSM/GPRS комунікатором, призначений для реалізації надійної системи пожежної безпеки на невеликих об’єктах (офіси, магазини, банки, складські приміщення тощо).
Оптимальний набір функціональних можливостей та широка номенклатура додаткового обладнання дозволяють виконати індивідуальні вимоги пожежної безпеки конкретного об’єкту, спрощуючи при цьому роботу як проектанту та інсталятору, так і обслуговуючому персоналу.

Hunter-Pro Series
Hunter-Pro Series

Працюємо з усіма приладами серії Pima, наприклад коротка інформація про прилад "Hunter-Pro". Hunter-Pro серії пропонує найкращі гібридні охоронні сигналізації для середніх і великих житлових і комерційних об'єктів. Hunter-Pro забезпечує безперебійну роботу, зменшуючи кількість помилкових тривог і мінімізуючи поточні витрати на технічне обслуговування.
За допомогою майстра інсталяції PIMA інсталятори користуються простотою налаштування системи з інтуїтивно зрозумілим програмуванням, керованим меню.
Для додаткової зручності користувачі можуть дистанційно вмикати / зняти Hunter-Pro за допомогою смартфонів PIMA, PIMAlink 2.0.
Пропонуючи вибір з декількох каналів зв'язку, включаючи GSM / GPRS, SMS, TCP / IP, PSTN і радіостанцію дальній, Hunter-Pro може бути інтегрований практично в будь-яку існуючу інфраструктуру. Високо-універсальна охоронна сигналізація може бути розширена за допомогою бездротових датчиків до 144 охоронних зон.

Ajax StarterKit + KeyPad
Ajax StarterKit + KeyPad

Працюємо з усіма приладами серії Ajax, наприклад коротка інформація про прилад "Ajax StarterKit + KeyPad". Розширений комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit + KeyPad black призначений для самостійного встановлення і відповідає професійними вимогами до охоронних систем. Інтелектуальний центр сигналізації, Ajax Hub, консолідує можливості охоронних датчиків в єдину екосистему. Цілодобовий доступ через мобільні додатки дозволяє моніторити стан охоронної системи (постановку / зняття, мікроклімат і тд.). Управління сигналізацією AJAX (постановка / зняття з охорони) також виконується за допомогою бездротової сенсорної клавіатури Ajax KeyPad або брелока Ajax SpaceControl
Система AJAX працює по запатентованому протоколу Jeweller і має анти-саботажні функції, що робить Ajax StarterKit + KeyPad, а значить і охороняється простір, неприступним і ультразахищенним.