Головна> Хто ми?

Хто ми?

Компанія ЦТБ допоможе вибрати і купити охоронну сигналізацію, підключити її на пульт під цілодобове спостереження. Для кожного клієнта передбачена гнучка цінова політика, яка формується з урахуванням індивідуального підходу до плану об’єкта.

Нашими клієнтами є близько 2500 юридичних і фізичних осіб, як державної, так і недержавної сфери. Серед них Міністерство освіти України, Київська міська Адміністрація, мережа магазинів «Watsons» та «Nike», промислові підприємства, мережа автозаправних станцій, мережа ювелірних магазинів «Укрзолото», «Берліні», «Верту», ​​кредитно-фінансові установи: АКБ «Промінвестбанк », АКБ« Новий »,« Катеринославський комерційний банк »,« Укргазпромбанк », ВАТ КБ« Експобанк », ТОВ« Класік банк », ВАТ АКБ« Конкорд », ВАТ« Апекс-банк ».

Охоронна фірма “Центр Технічної Безпеки” здійснює фізичну безпеку об’єктів своїх клієнтів за рахунок висококваліфікованих професіоналів, які укомплектовані за останнім словом техніки усіма дозволеними технічними та спецзасобами згідно з чинним законодавством нашої країни.
На базі сучасного обладнання на нашому підприємстві розгорнуто і працює Центр моніторингу, який охоплює по каналах радіо, GSM, дротяної телефонії всю територію Києва і області, а по каналу GSM забезпечує покриття аналогічно покриттю оператора зв’язку.

0%
Наш вік

Наша компанія успішно працює на ринку безпеки вже 14 років.

0%
Кількість обєктів

Наша компанія надає свої послуги в більш ніж 4000 об'єктів.

0%
Кількість зупинених крадіжок

За час нашого існування ми запобігли більше 800 спроб крадіжок.

Клієнти про нас

Логотип
логотип humana

Від імені ПАТ "Промінвестбанк" хочемо висловити подяку Вам за професійний підхід до організації і здійснення охорони обєктів ПАТ "Промінвестбанк". ПАТ "Промінвестбанк" задоволений нашими партнерськими стосунками і сподівається на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Директор департаменту ПАТ "Промінвестбанк" ПАТ "Промінвестбанк"

Цим листом «ДП «Хумана Піпл ту піпл Україна» повідомляє, що за час співпраці із ТОВ «ЦТБ» дана компанія встигла зарекомендувати себе професіональним та надійним партнером. ТОВ «ЦТБ» швидко реагує на обставини, головною ознакою є оперативність

«ДП «Хумана Піпл ту піпл Україна» «ДП «Хумана Піпл ту піпл Україна»